Szkolny Telefon

Strona produktowa

SzkolnyTelefon.pl jest produktem skierowanym do szkół i uczelni. System pozwala na równoczesne wykonywanie połączeń telefonicznych do dużej liczby odbiorców

Dla naszego klienta spółki VMBS z Krakowa zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy stronę produktową systemu Szkolny Telefon. Witryna jest przejrzysta i łatwa w nawigacji. Klimat szkoły oddaje umieszczony na stronie baner stylizowany na tablicę szkolną na której zaprezentowane są rysunki wykonane kredą. Rysunki w sposób dosłowny opisują funkcje i zastosowanie systemu. Strona spełnia głównie funkcję informacyjną, posiada wiele podstron z opisem usług oraz zastosowań. W zakładce kontakt zaprezentowana została interaktywna mapa Polski z zaznaczonymi szkołami korzystającymi z systemu.

Aktualności Wyszukiwarka
szkolny-telefon-strona-glowna.jpg
szkolny-telefon-podstrona.jpg
szkolny-telefon-oferta.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?