Lottomania

Serwis internetowy

Lottomania.com.pl to serwis umożliwiający grę przez Internet w trzy najpopularniejsze zakłady oferowane przez Totalizator Sportowy S. A., tzn. Lotto, Multi Multi oraz Mini Lotto.

Agencja Interaktywna Webiso odpowiedzialna była za zaprojektowanie serwisu, którego główną funkcjonalnością jest możliwość wypełniania i wysyłania online kuponów Lotto. Po wejściu na serwis internetowy, w centralnej jego części użytkownikowi ukazuje się interaktywny kupon, który umożliwia bardzo szybkie i wygodne skreślenie pożądanych liczb. Poniżej wyświetlane są wyniki ostatnich losowań, natomiast w panelu bocznym znajdują się moduły logowania, aktualności oraz newsletter. Logowanie do serwisu jest zintegrowane z portalem społecznościowym Facebook.

Aplikacja dedykowana
lottomania-strona-glowna.jpg

Dla Lottomania zrealizowaliśmy również:

logo-lottomania

styczeń 2012 Projekt logo

lottomania-2

maj 2015 Serwis internetowy

lottomania-logo-2

maj 2015 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?