Front-end Developer

Na stanowisku Front-end / Web Developer będziesz odpowiedzialny za rozwijanie naszego flagowego produktu – Smartwww.
Smartwww pozwala sprawnie tworzyć funkcjonalne strony internetowe w oparciu o technologię low-code, dobrze zoptymalizowane pod kątem wydajności i użyteczności.

Szukamy osoby, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a chcieć to móc. Jesteśmy zmotywowani, by osiągać coraz więcej w kreatywnym podejściu do webdevelopmentu. Jeśli zależy Ci, by nieustannie się rozwijać i pogłębiać swoje umiejętności w dziedzinie IT, z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole.

HTML5, CSS3, SCSS, JS, RWD

Cenimy kreatywne podejście do problemów i pragnienie znajdywania coraz lepszych, bardziej optymalnych rozwiązań. Stawiamy na kulturę pracy, w której ważne są sumienność, pomysłowość, a także komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, SCSS, RWD
  • Znajomość responsywnego frameworka – Bootstrap 5 (grid system)
  • Praktyczna znajomość JavaScript oraz JQuery
  • Znajomość Gulpa
  • Umiejętność budowania stron w oparciu o minimum jeden system CMS
  • Duża dbałość o szczegóły
  • Dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Komunikatywność i otwartość podczas współpracy z zespołem
  • Znajomość języka angielskiego (minimum w zakresie czytania dokumentacji technicznej)

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, również freelancerskim (mile widziane portfolio)
  • Znajomość języka znaczników Smarty
  • Znajomość zagadnień optymalizacji kodu pod pozycjonowanie
  • Znajomość CMS Made Simple
  • Kreatywność w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

Zadania realizowane na tym stanowisku:

  • Rozwijanie naszego produktu w zakresie stron internetowych
  • Wdrażanie motywów graficznych na podstawie projektu w Adobe XD
  • Implementacja rozwiązań w CMS-ie
  • Pisanie skryptów JavaScript
  • Wsparcie zespołu wdrożeniowego i realizacja tasków serwisowych

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w centrum Krakowa (okolice Jubilatu) – możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w zgranym zespole i dużą samodzielność
  • Wyzwania w pracy nad ciekawymi zleceniami
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Wyjścia firmowe

  • pełny etat
  • Kraków

Elastyczne godziny pracy - praca hybrydowa

Lokalizacja: Kraków, ul. Tatarska 5.

  • Ambitne projekty

    Ambitne projekty

  • Firmowy parking

    Firmowy parking

  • Dobra atmosfera

    Dobra atmosfera

  • Work-life balance

    Work-life balance

  • Elastyczne godziny

    Elastyczne godziny

  • Świetna kawa

    Świetna kawa

    Wyjścia firmowe

  • Klimatyzowane biuro

    Klimatyzowane biuro

Szukasz okazji do rozwoju?

Dołącz do do naszego zespołu, rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie.

W Webiso przyświeca nam idea #więcej, która całościowo kształtuje naszą kulturę pracy.

Jeżeli masz pytania związane z rekrutacją napisz do nas:

Mail: praca@webiso.pl