Młodszy specjalista SEO

Jeżeli szukasz miejsca, w którym w pełni będziesz mógł rozwinąć swój potencjał, gdzie będziesz każdego dnia widział, jak Twoja praca przekłada się na sukces naszych klientów – Webiso to miejsce dla Ciebie!

Jeżeli znasz podstawy optymalizacji stron internetowych, wiesz co to NAP, exact match, fora internetowe i komentarze to Twój świat, a pozyskiwanie linków traktujesz jak wyzwanie – czas, abyśmy się poznali. Jeżeli jeszcze nie wiesz, ale chciałbyś się tego nauczyć – pisz :)

W Webiso szukamy osoby do realizacji optymalizacji stron internetowych, link buildingu i copywritingu na potrzeby naszych klientów.

Oferujemy:

  • Wsparcie w pracy przez specjalistów SEO
  • Praca na pełen etat (biuro w Krakowie - okolice Jubilatu)
  • Elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania)
  • Wyzwania w pracy nad ciekawymi projektami
  • Dostęp do narzędzi SEO wspomagających pracę
  • Miłą, swobodną atmosferę w pracy

Wymagania:

  • Chęć nauki i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość narzędzi wspomagających pracę (analiza linków)
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • Lekkie pióro i umiejętności copywriterskie
  • Umiejętność tworzenia tytułów, nagłówków h1, h2, h3, meta description na potrzeby SEO
  • Umiejętność pozyskiwania, analizy i przetwarzania informacji
  • Znajomość optymalizacji tekstów pod kątem SEO
  • Pomysłowość i świeże podejście do tematu linkbuildingu
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu linków
  • Dokładność, konsekwencja i skrupulatność w realizacji zadań

Zadania realizowane na tym stanowisku:

  • Optymalizacja techniczna SEO (strony i sklepy internetowe)
  • Linkbuilding - pozyskiwanie linków (ogłoszenia, fora, komentarze, social media, NAP),
  • Tworzenie tekstów na potrzeby SEO
  • Optymalizacja istniejących treści
  • Praca w systemie CMS

Zastanawiasz się czy do dla Ciebie? Nie myśl tylko ślij CV :)

  • pełny etat
  • Kraków

Elastyczne godziny pracy - praca hybrydowa

Lokalizacja: Kraków, ul. Tatarska 5.

  • Ambitne projekty

    Ambitne projekty

  • Firmowy parking

    Firmowy parking

  • Dobra atmosfera

    Dobra atmosfera

  • Work-life balance

    Work-life balance

  • Elastyczne godziny

    Elastyczne godziny

  • Świetna kawa

    Świetna kawa

  • Wyjścia firmowe

    Wyjścia firmowe

  • Klimatyzowane biuro

    Klimatyzowane biuro

Szukasz okazji do rozwoju?

Dołącz do do naszego zespołu, rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie.

W Webiso przyświeca nam idea #więcej, która całościowo kształtuje naszą kulturę pracy.

Jeżeli masz pytania związane z rekrutacją napisz do nas:

Mail: praca@webiso.pl