Project Manager

W Webiso Project Manager prowadzi projekty stron internetowych, koordynując pracę zespołu. Przystępuje do realizacji projektu po podpisaniu umowy przez Account Managera. Dba o dobrą atmosferę i wspiera zespół w osiąganiu wyników. Utrzymuje z klientem dobre relacje i dba o jego zadowolenie. Prezentuje klientom projekty na poszczególnych etapach wdrożenia i dba o dobry przepływ informacji. Monitoruje i dostarcza na czas zaplanowane wyniki.

prowadzi projekty stron internetowych

Co może być dla Ciebie interesujące:

Nasz produkt Smartwww zmienia zasady gry na płaszczyźnie tworzenia stron www – pozwala sprawnie i z maksymalną wydajnością tworzyć, w oparciu o technologię low-code, użyteczne strony internetowe, dobrze zoptymalizowane pod kątem wydajności i użyteczności.

Będziesz miał okazję wykorzystywać w praktyce swoją wiedzę i doświadczenie ze styku biznesu i technologii. Będziesz realnie wpływać na jakość i terminowość dostarczenia projektowanego dla klienta rozwiązania.

Czy ta praca jest dla mnie?

Jeżeli lubisz dotrzymywać danego słowa, zamykać projekty w terminie, dawać klientom wartość, która odmienia ich biznesy, a ponadto jesteś sprawczy i doprowadzasz tematy do końca, motywujesz zespół do angażowania się na 100% i dbasz o dobrą atmosferę w teamie – odpowiedź brzmi „tak”.

Na stanowisku Project Managera będziesz odpowiedzialny/na za:

  • prowadzenie projektów stron internetowych,
  • wsparcie Account Managera w przygotowaniu wycen, udział w rozmowach z klientami,
  • weryfikację oczekiwań klienta pod kątem możliwości technicznych produktu,
  • układanie planu realizacji wdrożenia dla zespołu, prowadzenie daily,
  • obsługa CRM-a: tworzenie projektów i przydzielanie tasków zespołowi,
  • monitorowanie przebiegu realizacji projektu i przygotowywanie raportów,
  • odbieranie i testowanie funkcjonalności stron internetowych oraz prezentacja ich klientowi,
  • dbanie o dobry przepływ informacji pomiędzy klientem a zespołem,
  • wywiązywanie się z terminów i zakresu prac zawartych w umowie.

 Nasze wymagania:

  • realne doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,
  • proaktywność, skrupulatność oraz odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, nastawienie na cel,
  • wysoka komunikatywność, asertywność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

 Aby dobrze realizować powierzone zadania, mile widziane będą:

  • dobra znajomość zagadnień technicznych z zakresu stron internetowych,
  • znajomość zagadnień domen internetowych – konfiguracja strefy DNS, MX,
  • konfiguracja serwerów pocztowych i klientów poczty, IMAP, SMTP,
  • znajomość popularnych CMS-ów.

 Dołącz do zespołu, w którym możesz więcej!

  • pełny etat
  • Kraków

Elastyczne godziny pracy - praca hybrydowa

Lokalizacja: Kraków, ul. Tatarska 5.

  • Ambitne projekty

    Ambitne projekty

  • Firmowy parking

    Firmowy parking

  • Dobra atmosfera

    Dobra atmosfera

  • Work-life balance

    Work-life balance

  • Elastyczne godziny

    Elastyczne godziny

  • Świetna kawa

    Świetna kawa

  • Wyjścia firmowe

    Wyjścia firmowe

  • Klimatyzowane biuro

    Klimatyzowane biuro

Szukasz okazji do rozwoju?

Dołącz do do naszego zespołu, rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie.

W Webiso przyświeca nam idea #więcej, która całościowo kształtuje naszą kulturę pracy.

Jeżeli masz pytania związane z rekrutacją napisz do nas:

Mail: praca@webiso.pl