Witaj,
poznaj system zarządzania treścią.

Zarządzaj stroną z dowolnego urządzenia

 
 

Przejrzysta struktura podstron

 

Zaprezentuj swoją firmę jak tylko chcesz

Dzięki szablonom możesz w łatwy sposób dostosować każdą podstronę do typu prezentowanej treści – wystarczy wybrać szablon z wcześniej zdefiniowanej i przygotowanej przez nas listy.

Szablon produktu będzie posiadał opis skrócony i rozszerzony, galerię zdjęć, chcecboxy albo selecty do doprecyzowania szczegółów produktu. Podstrona z kontaktem będzie miała miejsce na podanie adresu email, adresu firmy i numerów telefonu.

Nie musisz znać HTML, wystarczy uzupełnić odpowiednie pola, a treść zostanie odpowiednio zaprezentowana na Twojej stronie.

Możemy stworzyć też dużo bardziej zaawansowane rozwiązania, wiele pól tekstowych odpowiadających cechom Twoich produktów lub usług. Rozwijane listy, możliwość dostosowania wyświetlanej na stronie grafiki lub tła strony. Z szablonami wszystko jest możliwe.

Edytor WYSIWIG

Pozwala w łatwy i szybki sposób edytować treści zamieszczone na twojej stronie.

Z jego pomocą zaprezentujesz wszystkie materiały dotyczące twojej firmy. WYSIWIG posiada wiele wbudowanych funkcji znanych z popularnych edytorów tekstu. Pozwala zmieniać wielkość, kolor czy styl tekstu oraz wstawiać obrazy. Możesz również wklejać tekst prosto z Microsoft Worda – używając specjalnej funkcji która oczyści kod ze zbędnych znaczników.

Jeśli znasz HTML możesz wyłączyć edytor i samodzielnie edytować źródło strony. Inne przydatne funkcje to: sprawdzanie pisowni, wstawianie niestandardowych znaków i symboli, proste tworzenie linków do podstron serwisu. Treści w Edytorze WYSIWIG są przedstawiane w taki sposób w jaki będą widoczne na twojej stronie.

 

Optymalizacja pod wyszukiwarki

unikalne tytuły

generowane lub definiowane dla każdej podstrony

przyjazne adresy url

przyjazne adresy są czytelne dla wyszukiwarki, która może prawidłowo zidentyfikować strukturę serwisu oraz zawartość danej strony

obsługa strony błędu 404

dzięki błędom 404 wyszukiwarki wiedzą, że dana treść została usunięta i nie powinna się znajdować w ich indeksie

łatwa edycja meta danych

dla każdej podstrony możesz w łatwy sposób zdefiniować unikalne meta dane (description, keywords i inne)

SEO

automatyczne generowanie mapy witryny

mapa witryny pomaga w poprawnej i szybkiej indeksacji całego serwisu w wyszukiwarce

linkowanie wewnętrzne

możliwość linkowania z danej podstrony serwisu do innych wg ustalonych kryteriów (np. inne strony z tej samej kategorii). Dobre linkowanie wewnętrzne wspomaga indeksację serwisu i przekłada się na pozycję w wyszukiwarce.

nawigacja breadcrumbs

poprawia linkowanie wewnętrzne oraz ułatwia nawigację użytkownikowi

zoptymalizowany kod html

modułowa budowa zapewnia przejrzystą strukturę kodu, która jest dobrze interpretowana przez wyszukiwarki. 

Budowa modułowa, wybierz jakie tylko chcesz

 

galeria

video

aktualności

wyszukiwarka

newsletter

menadżer plików

integracja wersji językowych

wyskakujące okienko pop-up

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?