Strony internetowe Wieliczka

Nasze strony internetowe, zamienią odwiedzających w klientów

Znamy metody, dzięki którym strony sprzedają w Wieliczce. Zyskaj spójny wizerunek marki, dzięki: nowemu logo, spójnej identyfikacji wizualnej marki, funkcjonalnej i intuicyjnej stronie, strukturom Call To Action (CTA).

Uśmiechająca się osobaUśmiechająca się osobaUśmiechająca się osobaUśmiechająca się osoba
Ikona wifi
W pełni zdalny proces

Nasz proces projektowania stron internetowych w pełni przystosowaliśmy do zdalnego modelu pracy. Wszystkie etapy jesteśmy w stanie przeprowadzić online - od pierwszych rozmów, przez wdrażanie strony, po późniejsze wsparcie.

Ikona przeglądarki
Przemyślany UX i UI

Dbamy o zapewnienie przyjemnego doświadczenia użytkownika. Skupiamy się na tym, aby strona była intuicyjna i zachęcała odbiorców do kontaktu z Twoją firmą.

Ikona zamka
Stabilny i bezpieczny system CMS

Nasz autorski system CMS to połączenie bezpieczeństwa i stabilności. Dzięki prostocie zarządzania treścią znanej z WordPressa gwarantuje on łatwe zarządzanie stroną.

Ikona rankingu
Optymalizacja pod pozycjonowanie

Nasze strony optymalizujemy pod skuteczne SEO, dzięki któremu Twoja strona będzie dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania, a odpowiednia architektura strony tylko w tym pomaga.

Ikona profitu
Strony zorientowane na sprzedaż

Zależy nam, aby projektowane przez nas strony przyczyniały się do poprawy wyników Twojej firmy. Rozwiązania, które stosujemy na stronach tworzone są z myślą o zwiększeniu sprzedaży Twoich usług lub produktów.

Ikona telemarketera
Stałe wsparcie techniczne

Z upływem czasu na Twojej stronie mogą pojawić się pewne problemy lub potrzeba aktualizacji. Nie musisz martwić się, że zostaniesz z tym sam. Rozwiążemy twoje problemy, zadbamy o odpowiednie aktualizację oraz będziemy monitorować prawidłowe funkcjonowanie strony.

Projektowanie stron www Wieliczka - sprzedawaj skutecznie w sieci

W przeciągu 15 lat działalności naszej firmy współpracowaliśmy z różnorodnymi firmami i wykonaliśmy ponad 250 projektów stron www. Każda współpraca była dla nas nowym doświadczeniem. Mogliśmy poznać specyfikę branż naszych klientów oraz dostosować do nich odpowiednie techniki sprzedaży.

Wiemy teraz jak złożonym procesem jest projektowanie stron internetowych oraz jakie korzyści dla Twojej firmy mogą przynosić.

Perfekcyjny UX i sprzedażowe treści

stałe działania i aktualizacja SEO

ciągły napływ nowych odbiorców

podtrzymanie uwagi

sprzedaż produktów/usług

Jak rozpoznać "działającą" stronę?

Działająca strona internetowa to nie tylko taka, która wyświetla treści. Jej głównym celem powinna być sprzedaż produktów lub usług. Tworząc strony dbamy o każdy jej aspekt, jednak zawsze skupiając się na jej sprzedażowym celu.

Ikona zwiększania
Sprzedaje produkty/usługi

Gwarantuje intuicyjną i przyjemną obsługę przez użytkownika, a dzięki zastosowaniu perswazyjnych tekstów i obrazów, zachęca do zakupy.

Ikona długopisu
Przemawia do wyobraźni

Zachęca wyjątkowym wyglądem oraz świetnie prezentuje ofertę. Angażujące treści przyciągają uwagę odbiorcy oraz sprawiają, że chcą oni zostać na stronie na dłużej.

Ikona nawigacji
Perfekcyjnie funkcjonuje

Funkcjonuje bez zarzutów - szybko się ładuje, dostosowuje się do każdego ekranu, gwarantuje proste użytkowanie oraz dostarcza wszystkie istotne dla odbiorcy informacje.

Umów się na bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o Twojej stronie www

Oczekiwanie na dane z serwera.

Projekowanie stron www Wieliczka – prosta współpraca

Doświadczenie gwarantujące 30 dniowy proces realizacji

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych pozwoliło nam uskutecznić nasz proces, aby był szybki i skuteczny. Twój czas jest dla nas cenny! Zatrudniając specjalistów liczymy na to, że praca wykona się sama, bez konieczności naszej ciągłej ingerencji. Właśnie to możemy Ci zagwarantować.

Podczas współpracy nie wymagamy od Ciebie ingerencji w każdy etap. Początek naszej realizacji opieramy na rozmowie z Tobą, gdzie określamy potrzeby Twojej firmy i konkretne cele do zrealizowania. Kolejne etapy są już w pełni po naszej stronie, gdzie prowadzimy Cię przez nie w przyjazny sposób.

Proces projektowania strony www w Wieliczce - etapy i terminy

Pierwsza rozmowa i ustalenie
Twoich potrzeb

1. dzień

Przedstawienie koncepcji
witryny oraz kosztów

3. dzień

Tworzymy i wdrażamy
Twoją stronę

20. dzień

Twoja nowa strona
już działa prawidłowo!

to wszystko? hurra!

Pozostało nam monitorowanie prawidłowego działania Twojej strony!

Sprawdź efekty naszych współprac

Agencja interaktywna Wieliczka – wspieramy marki na każdym etapie

Od 15 lat zajmujemy się tworzeniem wizerunku marki w internecie i oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie dla firm z Wieliczki. Jesteśmy ekspertami SEO, dlatego wiemy jak istotne jest, aby wdrażając pozycjonowanie zadbać również o skuteczność strony. Aby Twoja strona nie zginęła wśród konkurencji powinna się ona wyróżniać dzięki perswazyjnym treściom, jak i odpowiedniej oprawie wizualnej.

Świat usług cechuje się obecnie wysoką konkurencyjnością w większości branży. Głównym wyznacznikiem podczas wyboru firmy nie jest już tylko szybkość i niska cena. Głównym czynnikiem mającym wpływ na wybór firmy jest teraz obecność w internecie. To firmy, które będą w stanie przyciągnąć uwagę klienta oraz zainteresować go na dłużej będą w stanie osiągnąć sukces. Współpracując z agencją, która wie jak działać w świecie marketingu internetowego zyskasz narzędzie sprzedażowe, które sprawdzi się w twojej branży.

0

0

realizacji

0

skuteczności w poprawie wydajności strony

0

ocena w Google

Tworzenie stron www Wieliczka – zdalny proces

Projektowanie stron dla firm z Wieliczki w 100 % zdalnie

Tworzenie stron internetowych to wieloetapowy proces - począwszy od pierwszych rozmów z klientem, wyznaczenia konkretnych celów, proces tworzenia strony oraz finalnie jej wdrożenie oraz wsparcie. Każdy z tych etapów jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie. Nasz kontakt z klientem ułatwiają nam liczne narzędzia do pracy zdalnej - do komunikacji, współdzielenia plików, czy pracy w chmurze. Nasz kontakt opieramy na wideokonferencjach, platformach do wspólnej pracy na plikach oraz otwartej komunikacji z Twoją firmą. Pozwala nam to pracować sprawnie oraz oczywiście w pełni bezpiecznie!

Biuro Webiso zlokalizowane jest w Krakowie, czyli polskim zagłębiu IT. Nie przeszkadza nam to jednak w podejmowaniu współpracy z firmami z całej Polski, w tym również z Wieliczki. Dzięki przetestowanemu procesowi, który gwarantuje efektywność oraz wygodę, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci stronę w przeciągu 30 dni.

Tworzenie stron internetowych Wieliczka - era pracy zdalnej

W ostatnich latach firmy na całym świecie zmuszone zostały do przejścia na zdalny tryb pracy. Początkowy przymus finalnie stał się okazją do zwiększenia bezpieczeństwa ale również oszczędności czasu. Wykorzystując możliwości tego systemu tworzymy strony w zdalnym modelu współpracy!

Wideokonferencje, narzędzia do pracy w chmurze, zdalne zarządzanie procesami - obecnie jest to codzienność większości firm, również tych z Wieliczki. Przeniesienie procesów do pracy online stało się strategicznym podejściem dla biznesów w obecnej codzienności. Pozwala to również na dotarcie do szerszego grona odbiorców i podbijania międzynarodowego rynku, poprzez współpracę ze światowymi ekspertami.

Praca zdalna na dobre zagościła na rynku pracy, dlatego jedynie biznesy, które nauczą się w tym systemie pracować, są w stanie odnieść prawdziwy sukces. Przystosowanie się do zdalnego modelu zarządzania procesami to konieczność w ty konkurencyjnym świecie biznesu. Webiso to firma, która zagwarantuje stworzenie strony internetowej dla firmy z Wieliczki w pełni zdalnie.

Prosty jak WordPress

Strony tworzone ze smart podejściem

Nasze autorskie narzędzie jakim jest Smartwww jest czymś co pozwala nam się odróżnić od konkurencji.  To nowa jakość w tworzeniu stron internetowych, która wykorzystuje technologię low-code. W odróżnieniu od znanego wszystkim procesu kodowania zajmuje ona zdecydowanie mniej czasu. Skutecznie wpływa to również na ich optymalizację oraz wydajność. Zamiast korzystać ze schematów używanych na większości stron, posiadamy wyjątkowe designy oraz funkcjonalności. Wszystkie te unowocześnienia nie wpływają jednak na obsługę panelu CMS, która jest równie prosta jak w WordPressie. Dbamy również aby nasi klienci dokładnie wiedzieli jak poruszać się po panelu i zapewniamy im szkolenia z jego obsługi, tak aby mogli samodzielnie zarządzać stroną.

Identyfikacja wizualna Wieliczka – Projektujemy logo i otoczenie marki

Tworzenie stron www Wieliczka - Webiso, czyli wiedza i doświadczenie

Tworzymy spójną identyfikację graficzną dla Twojej firmy. Profesjonalne logo oraz kolorystyka, która jest spójna z Twoją branżą. Dbamy do tego o przemyślane struktury CTA oraz wysoką konwersję strony.

Kompleksowo podchodzimy do tworzenia wizerunku marki w internecie tworząc pełną identyfikację wizualną firmy. Dbamy o zachowanie spójnego wizerunku, jednocześnie wpływając na odczucia klienta. Dzięki poniższym elementom wpływamy na skuteczność strategii marketingowych:

Logotyp
Logotyp

Jest to przeważnie pierwsze zetknięcie klienta z Twoją firmą. Ważne jest więc, aby logo było wyjątkowe, mocno zapamiętywalne oraz co istotne - wywierające konkretny wpływ na odbiorcę oraz wpływające na jego skojarzenia.

Kolorystyka
Kolorystyka

Kolory mają wpływ na skojarzenia i odbiór marki przez klienta. Dobrane tak, aby kojarzyły się z branżą mogą wpływać na konkretny odbiór firmy. Oddziałują one również na emocje, które mają znaczenie przy wyborze firmy.

Typografia
Typografia

Na czytelność strony oraz jej estetykę ma wpływ również dobór konkretnych krojów pisma. Często jego symboliczne znaczenie wpływa na odbiór marki przez klientów i może oddziaływać na skojarzenia związane z marką, takie jak nowoczesność, czy solidność.

Copywriting - treści mające moc

Komunikacja na stronie determinuje typ relacji z odbiorcą. Dzięki odpowiednio dobranym słowom możemy wpływać na odbiorcę. Podstawową funkcją tekstów na stronie będzie udzielenie informacji o usługach, produktach, czy samej firmie. Mogą one jednak też nakłaniać do zakupu, wywoływać konkretne emocje, budować zaufanie.

Poprawna gramatyka nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego copywritingu. Ważne jest tutaj umiejętne przekazanie korzyści , które oferuje firma oraz jej wartości. Tworzone przez nas treści łączy jedno określenie - zawsze są one sprzedażowe. Przemawiają do klientów, odpowiadają na pojawiające się u nich pytania, a także wywołują emocje.

Webiso, czyli tworzenie stron internetowych raz pozycjonowanie w jednym miejscu

Z naszą pomocą Twoja firma znajdzie się na pierwszych miejscach w wynikach Google. Jako eksperci od pozycjonowania stron mamy świadomość, że jest to nierozłączna część tworzenia stron internetowych. Szukanie produktów i usług opiera się obecnie na wpisaniu interesujących nas fraz w wyszukiwarkę. Firmy, które wyświetlą się na pierwszych stronach, to te, którymi najczęściej zainteresuje się klient. Sam aspekt wizualny strony nie jest gwarantem sukcesu, jeśli nie dodamy do tego skutecznego pozycjonowania na kluczowe frazy. Dzięki rozeznaniu, czego szukają Twoi potencjalni odbiorcy jesteśmy w stanie sprawić, że Twoja strona znajdzie się na pierwszych miejscach wyszukiwania Google.

Wydobądź potencjał marki, dzięki synergii WEB i SEO

Łączymy wysoko-konwertujące strony ze skutecznym pozycjonowaniem

Pochodzimy kompleksowo do tworzenia wizerunku firmy w internecie. Wiemy, że nawet najbardziej funkcjonalna strona i estetycznie wyglądająca strona nie gwarantuje zwiększenia sprzedaży. Dzięki możliwości stworzenia oraz wypozycjonowania strony w jednym miejscu Twoja firma zyskuje nie tylko czas ale również wygodę. Sprawdź co możesz osiągnąć dzięki synergii WEB i SEO!

 

Doświadczenie użytkownika płynące z SXO - połączenia SEO i UX

Lubiane przez odbiorców i algorytmy

Łącząc ze sobą aspekty takie jak SEO i UX powstała filozofia projektowania stron zwana SXO. Wyświetlając się wysoko w wynikach wyszukiwania zyskujesz nowych odbiorców, którzy zmieniają się w klientów dzięki skutecznej strukturze strony. Wiele aspektów ma na to równie istotny wpływ - zarówno nawigacja na stronie, układ poszczególnych sekcji, łatwość w korzystaniu z niej. Przykładamy dużą wagę do tego, aby tworzone przez nas strony były przyjazne dla użytkowników oraz cechowały się intuicyjnością. Ważne jest również to, aby prezentowały się bezproblemowo na różnych ekranach oraz działały sprawnie. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu praktyk SXO strony internetowe będą dobrze odbierane zarówno przez odbiorców, jak i przez wyszukiwarki.

Zobacz case study naszych stron www

Parkcash

Ludzie ceniący sobie nowoczesność na pewno docenią stronę PARKCASH, która stanowi pod tym względem unikalne doświadczenie. Wiedzieliśmy, że już od pierwszego wrażenia, strona PARKCASH powinna prezentować się w pełni profesjonalnie. Poza merytorycznymi informacjami nie brakuje jej również estetycznego designu. Poprzez zastosowanie filmów oraz specjalnie stworzonych ruchomych elementów strona wpływa na wyobraźnię klienta, pozwalając mu zobaczyć siebie parkującego na nowoczesnym parkingu. Dzięki poniższy elementom udało nam się stworzyć stronę, która robi wrażenie i trafia do odbiorców.

Estetyczny design

Wprowadziliśmy na stronie różne filtry oraz dopasowaliśmy kolorystykę, tak aby zachować estetyczny wygląd. Dodatkowo nie zabrakło na niej sekcji tekstowych oraz grafik i zdjęć, które dodają wartość merytoryczną witryny. W ten sposób oddaliśmy cechy firmy jakimi są dynamika, profesjonalizm oraz elegancja.

Personalizacja pod klientów

Doświadczenie PARKCASH pozwoliło nam wprowadzić na stronie segmentację klientów. Dzięki temu treści na stronie są spersonalizowane pod odbiorców i dobierane są do jego potrzeb.

Merytoryczne treści

Treści, które tworzymy na stronie powinny pełnić nie tylko funkcję merytoryczną. Są one świetnym sposobem na wzbudzenie zaufania u odbiorcy oraz zachęcenia do dalszych działań.

Szybki kontakt

Formularz kontaktowy, który jest łatwo dostępny dla odbiorcy, przyczynia się do zwiększenia konwersji w klientów. Jest to funkcjonalność, dzięki której możliwy jest szybki i prosty kontakt z firmą.

Angielska wersja strony

W celu nawiązywania przez PARKCASH relacji biznesowych z partnerami z całego świata nie mogliśmy zapomnieć o angielskiej wersji strony. Im lepsza widoczność firmy na międzynarodowej arenie, tym lepsza staje się jej pozycja wśród konkurencji, a klienci częściej decydują się właśnie na Twoje usługi.

Esovio

Co zrobiliśmy?

  • nowoczesną stronę internetową
  • identyfikację wizualną wraz z logotypem
  • optymalizację SEO

Realizacja strony dla branży medycznej to przede wszystkim zrozumienie potrzeb użytkownika, tak aby odpowiednie funkcjonalności były odpowiedzią na ich potrzeby. Wiedząc jak duże znaczenie dla każdego z nas mają tematy związane ze zdrowiem postanowiliśmy, aby strona dla sklepu medycznego Esovio prezentowała się w profesjonalny oraz elegancki sposób.

Główne cechy strony

Głównym celem jaki przyświecał firmie Esovio było zdobycie zaufania u odwiedzających stronę. Postawiliśmy tutaj na przejrzystość treści z efektownym designem. Nie tylko stworzyło to wizerunek nowoczesnej marki, ale również wpłynęło na poczucie bezpieczeństwa u odbiorców.  Dzięki odpowiedniej kolorystyce i zastosowanym ikonom klienci chcą zostać na stronie dłużej i w rezultacie decydują się na ofertę firmy. Badając potrzeby potencjalnych użytkowników strony, na pierwszy plan wysunęła się potrzeba intuicyjnej nawigacji. W oparciu o te aspekty stworzyliśmy w pełni funkcjonalną stronę, która pozwoliła poprawić sprzedaż marki.

Treści wzbudzające zaufanie

Zagadnienia o tematyce medycznej przepełnione są profesjonalizmem i neutralnym tonem. Zależało nam, aby zapewnić odbiorcom komfort w czytaniu tych tekstów, dlatego też zadbaliśmy o to, żeby aspekty wizualne nie odciągały jego uwagi. Kluczowe było tutaj zapewnienie klientom przestrzeni, w której będą mogli dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Skuteczne pozycjonowanie

Projektując stronę dla Esovio, od samego początku realizacji, dbaliśmy o wdrożenie optymalizacji SEO. Wprowadzone struktury pozwoliły, aby strona docierała do coraz większego grona odbiorców, a co za tym idzie - zwiększała konwersję w klientów.

Identyfikacja wizualna dostosowana do branży

Skupiliśmy się również na identyfikacji wizualnej marki. Zaprojektowaliśmy logo w nowoczesnym stylu, co pozwoliło podkreślić charakter firmy. Kolorystykę zastosowana zarówno na stronie, jak i w logo, zachowaliśmy w niebieskich barwach. Poprzez skojarzenie z medycyną wzbudzają one w odbiorcy poczucie zaufania.

Włóczykij

Co zrobiliśmy?

  • nowoczesna strona internetowa
  • identyfikacja wizualna (wraz z logotypem)
  • dwie dodatkowe wersje językowe

Głównym celem podczas tworzenia strony internetowej dla firmy Włóczykij było oddanie w niej pozytywnego charakteru marki. Zastosowaliśmy tutaj żywe kolory oraz zadbaliśmy o nowoczesny design, tak aby uwydatnić ich oddanie w swoją pracę oraz chęć zapewnienia wspaniałych wyjazdów dla najmłodszych.

Logo i identyfikacja wizualna

Przed rozpoczęciem projektowania logotypu zależało nam na dogłębnym zrozumieniu klienta oraz jego potrzeb. Dopiero na tej podstawie byliśmy w stanie stworzy logo, które jest zarówno proste, jak i funkcjonalne. Zapadając w pamięci odbiorcy przywodzi na myśl radosny czas spędzony na wycieczkach.

Dostosowana do zagranicznego klienta

Obecnie coraz więcej dzieci pochodzi z obcojęzycznych rodzin. Wyjazdy organizowane przez Włóczykij przewidziane są również dla nich! Dlatego, aby dotrzeć do zagranicznych rodzin strona posiada dwie dodatkowe wersje językowe.

Paleta barw

Zestawienie kolorów na stronie nie jest przypadkowe. Wybierając barwy dopasowaliśmy je do kategorii oferowanych wyjazdów, tak aby były odzwierciedleniem klimatu panującego na każdym z nich. Dodatkowo ten zabieg ułatwia nawigację na stronie i sprawia, że jest ona bardziej przejrzysta.

Intuicyjny formularz zapisu na wycieczkę

Od momentu wejścia na stronę do podjęcia decyzji zakupowej powinna prowadzić jak najkrótsza droga. Zadbaliśmy, aby strona posiadała intuicyjny formularz kontaktowy, dzięki któremu możliwe będzie szybkie skontaktowanie się z firmą. Co za tym idzie, planowana wycieczka stanie się realną przygodą.

Strony internetowe Wieliczka - wartości, na których opieramy nasze działania

Wygląd
Wygląd

W każdej sytuacji pierwsze wrażenie odgrywa kluczową rolę, a strona internetowa pełni funkcję pewnego rodzaju wizytówki Twojej firmy w internecie. Stawiamy na coś więcej niż tylko ładny wygląd, dbając o jej funkcjonalność, czy intuicyjną nawigację. Tworząc strony skupiamy się, aby poza aspektem wizualnym cechowała je wygoda w korzystaniu. Profesjonalny wygląd stron pozwala wybić się z tłumu i zachęcić klienta do podjęcia określonych działań. Pozwól nam stworzyć stronę, która będzie równie piękna, co efektywna.

Wartość
Wartość

Głównym celem każdej strony jest zapewnienie większej sprzedaży przez firmę, wpływając jednocześnie na znaczenie Twojej marki. Aby gwarantowała ona realne korzyści ważne jest, by była zaprojektowana w odpowiedni sposób. Tworząc strony skupiamy się również na ich skuteczności tworząc je zoptymalizowane pod pozycjonowanie, czy chociażby dostosowane do urządzeń. Przyczynia się to do lepszych wyników w wyszukiwarkach. Inwestując w wartość możesz doświadczyć wzrostu zysków przez Twoją firmę.

Wpływ
Wpływ

To w jaki sposób zaprojektowana została Twoja strona internetowa ma znaczący wpływ na obraz marki oraz jej reputację. Dodatkowo przyczyniać się do zwiększenia konwersji. Sam wygląd strony i to jak prezentujesz dzięki niej swoją firmę to jedno. Należy jednak pamiętać, że powinna ona zachęcać do podjęcia odpowiednich działań. Zaprojektowane przez nas strony w jasny sposób obrazują wartości jakie niesie Twoja marka. Wykorzystując ten, nazwijmy to, generator konwersji, możesz zyskać wartościowych klientów.

Tworzenie stron internetowych Wieliczka - od celu do realnych wyników

Przy każdej z naszych realizacji zależy nam, aby strona przynosiła konkretne wyniki. Właśnie dlatego nasze współprace rozpoczynamy od wyznaczenia konkretnego celu. Każda firma podąża według własnych strategii biznesowych i co za tym idzie, ich cele mogą być różne: zwiększenie sprzedaży produktów/usług, wzrost konwerski na stronie, zmiana wizerunku firmy, nadanie większego prestiżu marce, czy chociażby wpływ na procesy rekrutacyjne. Obierając sobie taki cel możemy skupić się na dostosowaniu struktur oraz funkcjonalności strony, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Właśnie dlatego tak ważne dla nas jest wspólne przeanalizowanie potrzeb Twojej firmy, dzięki którym możemy zapewnić Ci narzędzie dostosowane do Twojej marki.

Struktura strony internetowej – dlaczego jest tak ważna?

Kluczowym elementem pod kątem pozycjonowania oraz tworzenia doświadczenia użytkownika jest architektura strony, czyli jej struktura. Odpowiednio zaprojektowana strona powinna pozwalać użytkownikowi w intuicyjny sposób poruszać się po niech i z łatwością odnajdywać interesujące go treści, jednocześnie będąc przyjazna dla algorytmów Google. Jednak czym tak na prawdę jest struktura strony internetowej? To zastosowanie odpowiedniej hierarchii treści w menu nawigacyjnym, odpowiedni dobór kategorii i podkategorii na stronie. Istotny jest tu również dobór struktury adresów URL, zadbanie o mapę strony, czy linkowanie zewnętrzne, tak aby wpasować się w algorytmy.

Kluczowe jest tutaj również zaplanowanie ścieżki użytkownika, dzięki której przeprowadzimy go przez stronę, skłaniając go przy tym do konkretnych działań oraz finalnie, do zakupu lub nawiązania kontaktu. Aby strona była w pełni responsywna najlepiej oddać jej stworzenie w ręce agencji, która ma doświadczenie w tym temacie.

Pojektujemy strony internetowe dla firm z całego kraju

Działając w Krakowie stanowimy część krakowskiego ekosystemu IT, czyli jednego z bardziej dynamicznych w kraju. Nie ograniczamy jednak naszej działalności do lokalnych biznesów i dzięki zdalnemu systemowi pracy jesteśmy w stanie rozszerzać naszą działalność. Projektujemy w pełni funkcjonalne strony dla firm z całego kraju, przede wszystkim skupiając się na naszych sąsiednich miejscowościach, takich jak Wieliczka.

Nie ograniczaj się do współpracy jedynie z lokalnymi firmami, a zamiast tego postaw na ekspertów w branży. Odległość naszej firmy pozwoli Ci również spotkać się z nami na żywo jeśli zajdzie taka konieczność, jednak nie jest to konieczne dzięki zdalnemu systemowi.

Przeczytaj opienie naszych klientów na temat stron Webiso

Piotr Nizio, CEO Parkcash

Profesjonalne wsparcie przedsprzedażowe, doradztwo w trakcie projektowania, opieka posprzedażowa i przede wszystkim wysoka jakość. Duży plus za elastyczność rozwiązania, jakim jest Smartwww. Polecam!

Piotr Nizio, CEO Parkcash

Piotr Nizio, CEO Parkcash

Michał Stępień, Sommelier

Profesjonalna, szybka i terminowa realizacja strony internetowej – dzięki rozwiązaniu Smartwww i zespołowi Webiso otrzymałem więcej zleceń na moje usługi. Polecam serdecznie.

Michał Stępień, Sommelier

Michał Stępień, Sommelier

Bartłomiej Dyras, Apartments Roman

Moje biznesy od lat rosną z Webiso i ze Smartwww. Najbardziej cenię sobie indywidualne podejście, świetne pomysły oraz dyspozycyjność w każdej sytuacji. Naprawdę polecam!

Bartłomiej Dyras, Apartments Roman

Bartłomiej Dyras, Apartments Roman

lek. stom. Joanna Jaszczuk, Gabinet stomatologiczny

Dzięki temu [stronie od Webiso] mogłam zrezygnować z mniej rentownej współpracy na kontrakcie NFZ i skupić się w 100% na prywatnych wizytach. Dziś, wciąż duże i stabilne zainteresowanie pozwala mi podnosić prestiż usług.

lek. stom. Joanna Jaszczuk, Gabinet stomatologiczny

lek. stom. Joanna Jaszczuk, Gabinet stomatologiczny

Mariusz Zabrzeński, 3TARASY.PL

Firma sumiennie podchodzi do powierzonych zadań i wykonuje je w 100%. Nie otrzymujemy pustych obietnic, efekty ich pracy są zauważalne. Nasza firma 3TARASY zyskuje coraz większą widoczność, co realnie przekłada się na wyniki sprzedaży. Serdecznie polecamy!

Mariusz Zabrzeński, 3TARASY.PL

Mariusz Zabrzeński, 3TARASY.PL

Milena Lolo, My Body Clinic

Webiso już od 6 lat dba o moją stronę internetową, jej obsługę i pozycjonowanie. Współpraca zawsze układała i układa się pomyślnie. Na pochwałę zasługuje bardzo dobry kontakt oraz zaangażowanie w nawet w najmniejszy problem.

Milena Lolo, My Body Clinic

Milena Lolo, My Body Clinic

Strony internetowe w nowoczesnym wydaniu

Responsive Web Design
Responsive Web Design

Strony dopasowane do każdego typu urządzenia i rozmiaru wyświetlacza. Wyglądają dobrze nie zależnie od ekranu i do tego działają bezproblemowo.

Ultraszybki Hosting NVMe
Ultraszybki Hosting NVMe

Nasze serwery znajdują się na dyskach NVMe z ochroną antywirusową. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować szybkie ładowanie się strony oraz jej prawidłowe działanie, co pozytywnie zostanie odebrane również przez algorytmy Google.

Rewolucyjna technologia low-code
Rewolucyjna technologia low-code

Zaprojektowany przez nas system pozwala tworzyć wydajne i dobrze zoptymalizowane strony, które gwarantują bezpieczeństwo oraz niepowtarzalny wygląd.

Nowoczesny CMS z edytorem WYSIWYG
Nowoczesny CMS z edytorem WYSIWYG

Zarządzanie strony możliwe jest już z poziomu witryny dzięki intuicyjnemu CMS'owi z edytorem WYSIWYG. Tworząc treść od razu wiesz jak będzie ona wyglądać na stronie.

Projektowanie stron Wieliczka – z nastawieniem na Twoją branżę

Podczas naszej wieloletniej działalności udało nam się poznać firmy z różnorodnych branż. Wiemy dzięki temu jak specyficzne mają one potrzeby. Poznając je tworzyliśmy "know how" dla każdej z nich, z którego teraz możemy korzystać przy kolejnych realizacjach. Dopasowanie sprzedaży do odpowiedniej grupy odbiorców opiera się na designie i zawartości strony dostosowanej do specjalizacji marki. Wiele elementów ma wpływ na finalny efekt - od struktury i funkcjonalności, kolorystyki, czy nawet sposób komunikacji z odwiedzającym. Nasze metody przetestowaliśmy w wielu branżach, więc wiemy jak stworzyć stronę, która sprawdzi się w Twojej sytuacji.

Efekt synergii pozycjonowania i stron internetowych w Wieliczce

Podchodząc do tematu pozycjonowania stron kluczowe jest wdrożenie go już podczas ich projektowania. Nie chodzi tutaj jedynie o wprowadzenie odpowiednich fraz na stronie, czy konkretnej ilości słów. Znaczącą rolę odgrywają tutaj struktura strony, układ menu, dobrze dobrane nagłówki, czy meta tagi. Nie możemy również zapomnieć o responsywności strony na różnych typach urządzeń, szyfrowaniu i bezpieczeństwie, czy szybkości jej ładowania. Aby zapewnić wysokie pozycjonowanie strony przez Google należy mieć na uwadze także zabezpieczenia strony, chociażby pod kątem przetwarzania danych. Dzięki połączeniu optymalizacji technicznych ze skutecznym SEO otrzymujemy efekt synergii, który pozwala stronie wybić się wśród konkurencji na rynku.

Nowa strona, czyli gwarancja lepszej konwersji

Odświeżenie istniejącej już strony, choć mogłoby się wydawać prostszym i bardziej intuicyjnym podejściem, nie zawsze takie jest. W większości przypadków stworzenie jej od podstaw jest lepszym rozwiązaniem. Poza nowoczesnym wyglądem pasującym do współczesnych trendów, nowa strona pozwala sprostać wymaganiom technologicznym. Szybkie i wydajne strony internetowe, to coś czego oczekują w tych czasach odbiorcy. Tworząc witrynę od podstaw jesteśmy w stanie wdrożyć na niej technologie, dzięki którym zwiększymy bezpieczeństwo na stronie oraz poprawimy jej wydajność i optymalizację. Właśnie dlatego nowa strona to inwestycja, dzięki której tylko zyskasz.

Strony internetowe Wieliczka – wspierane przez lata

Tworzenie strony internetowej to nie tylko zaplanowanie jej struktury oraz późniejsza implementacja, a również monitorowanie czy działa poprawnie i nie wymaga nowych optymalizacji. Podejmując współpracę z naszą firmą możesz stale liczyć na nasze wsparcie. Zajmiemy się każdym Twoim problemem - nie zależnie, czy będzie to drobna usterka, jakiś złożony problem, odświeżenie wyglądu strony, poprawa jej zabezpieczeń, czy aktualizacje technologiczne. Nie kończymy współpracy z chwilą oddania klientowi gotowej strony, a długofalowo wspieramy w jej zarządzaniu oraz gwarantujemy jej idealne działanie!

Aktualizacja strony internetowej w Wieliczce, którą możesz wykonać sam

Strony internetowe w obecnych czasach wymagają ciągłych aktualizacji, żeby wciąż spełniać wymagania współczesnego marketingu internetowego. Często chodzi tylko o aktualizację oferty na stronie, ale również o kwestię wprowadzenia udoskonaleń technicznych. Obsługa strony internetowej dla naszych klientów jest bardzo prosta dzięki naszemu systemowi CMS, który pozwala edytować treści z poziomu witryny. Samodzielnie możesz aktualizować informację na stronie, wprowadzać zmiany w cenniku lub portfolio, jak i udostępniać nowe wpisy na blogu. Nie musisz jednak wszystkim zajmować się samodzielnie. Przy bardziej skomplikowanych aktualizacjach służymy pomocą. Dzięki naszemu pakietowi wsparcia gwarantujemy ci monitoring twojej strony i ciągły nadzór nad koniecznymi optymalizacjami strony.

Synergia WEB & SEO - od 15 lat tworzymy wyjątkowe strony

Webiso to połączenie dwóch kluczowych aspektów tworzenia wizerunku marki w internecie. Dział SEO, za który odpowiada Krzysztof Domiński oraz dział WEB pod opieką Łukasza Maziarza tworzą synergię popartą 15 letnim doświadczeniem oraz wspólną współpracą. Jest to gwarancja zoptymalizowanych stron internetowych oraz skutecznego pozycjonowania. Synergia tych dwóch działów zakorzeniona jest już od podstaw naszej firmy i zapewnia naszym klientom strony, które zwiększają sprzedaż!

Umów się na bezpłatną konsultację

Porozmawiajmy o Twojej
stronie www

Tworzymy strony www w całej Polsce

Projektujemy strony oraz dbamy o ich pozycjonowanie dla firm z całej Polski!

Biuro Webiso znajduje się w Krakowie, który jest polskim zagłębiem IT. Nie zamyka nas to jednak na współpracę jedynie z lokalnymi firmami. Dzięki zdalnemu systemowi współpracy jesteśmy w stanie wykonać stronę również dla Twojej firmy!
Sprawdź gdzie już działamy.

Woj. zachodnio-pomorskie

Koszalin

Szczecin

Świnoujście

Kołobrzeg

Dębno

Mielno

Mirosławiec

Bobolice

Wolin

Chojna

Woj. pomorskie

Gdańsk

Gdynia

Sopot

Słupsk

Malbork

Łeba

Jastarnia

Krynica Morska

Władysławowo

Puck

Woj. warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Elbląg

Iława

Ełk

Giżycko

Szczytno

Nidzica

Olsztynek

Ryn

Mikołajki

Woj. podlaskie

Białystok

Łomża

Suwałki

Augustów

Bielsk Podlaski

Grajewo

Hajnówka

Zambrów

Mońki

Kolno

Woj. lubuskie

Gorzów Wielkopolski

Zielona Góra

Świebodzin

Żary

Słubice

Jasień

Krosno Odrzańskie

Nowa Sól

Iłowa

Czerwieńsk

Woj. wielkopolskie

Poznań

Kalisz

Piła

Konin

Leszno

Gniezno

Ostrów Wielkopolski

Jarocin

Środa Wielkopolska

Kępno

Woj. kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Toruń

Włocławek

Grudziądz

Inowrocław

Chełmno

Lipno

Aleksandrów Kujawski

Rypin

Tuchola

Woj. mazowieckie

Warszawa

Radom

Płock

Siedlce

Ciechanów

Piaseczno

Otwock

Ząbki

Radzymin

Warka

Grójec

Woj. dolnośląskie

Wrocław

Wałbrzych

Legnica

Jelenia Góra

Zgorzelec

Kłodzko

Lubin

Głogów

Bolesławiec

Woj. łódzkie

Łódź

Piotrków Trybunalski

Tomaszów Mazowiecki

Zgierz

Pabianice

Łowicz

Sieradz

Kutno

Opoczno

Woj. lubelskie

Lublin

Zamość

Chełm

Biłgoraj

Hrubieszów

Kraśnik

Świdnik

Dęblin

Tarnogród

Woj. opolskie

Opole

Nysa

Brzeg

Kędzierzyn-Koźle

Głubczyce

Głuchołazy

Olesno

Leśnica

Ujazd

Woj. śląskie

Katowice

Częstochowa

Sosnowiec

Gliwice

Zabrze

Bielsko-Biała

Bytom

Ruda Śląska

Rybnik

Dąbrowa Górnicza

Woj. świętokrzyskie

Kielce

Busko-Zdrój

Końskie

Starachowice

Opatów

Sędziszów

Staszów

Sandomierz

Kazimierza Wielka

Ożarów

Morawica

Woj. małopolskie

Tarnów

Olkusz

Nowy Targ

Nowy Sącz

Chrzanów

Oświęcim

Bochnia

Skawina

Niepołomice

Wieliczka

Myślenice

Skała

Woj. podkarpackie

Rzeszów

Tarnobrzeg

Przemyśl

Mielec

Dębica

Ropczyce

Stalowa Wola

Leżajsk

Łańcut